ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16045007
*
nr 1604 5007
Spegel
barockstil, slipat, 63x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 18:42:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 10:34:16
1
350 kr
11/3 18:34:02
2
700 kr
11/3 18:34:55
1
500 kr
11/3 18:34:55
2
600 kr (Budbetjänt)
11/3 18:34:57
1
700 kr
11/3 18:34:57
2
700 kr (Budbetjänt)
11/3 18:34:59
1
800 kr
11/3 18:35:36
2
900 kr
11/3 18:37:01
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil slipat spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1604 5007
Spegel
barockstil, slipat, 63x38 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 10:34:16 | 1 | 350 kr |
11/3 18:34:02 | 2 | 700 kr |
11/3 18:34:55 | 1 | 500 kr |
11/3 18:34:55 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
11/3 18:34:57 | 1 | 700 kr |
11/3 18:34:57 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
11/3 18:34:59 | 1 | 800 kr |
11/3 18:35:36 | 2 | 900 kr |
11/3 18:37:01 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil slipat spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51